- -8,24 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Capacitate | 0 l |
| Numar programe | 1 |
| Utilizare | Intern |
| Inaltime | 8 cm |
| Latime | 26 cm |
| Lungime | 26 cm |
| Putere | 1500 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Garanție | 24 месеца |
| Tip | Presurizat |