- -8,24 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χωρητικότητα | 0 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 1 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υψος | 8 cm |
| Πλάτος | 26 cm |
| Μήκος | 26 cm |
| Εξουσία | 1500 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Εγγύηση | 24 месеца |
| Ενα είδος | Χύτρα ταχύτητος |