
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Функции | Запазване на топлината |
| Брой програми | 7 |
| Материал контейнер | Неръждаема стомана |
| Ширина | 41.5 cm |
| Дължина | 39 cm |
| Мощност | 1200 W |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Уред за готвене под налягане |