
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Functii | Conservarea căldurii |
| Numar programe | 7 |
| Material recipient | Oțel inoxidabil |
| Latime | 41.5 cm |
| Lungime | 39 cm |
| Putere | 1200 W |
| Garanție | 24 luni |
| Tip | Presurizat |