
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Λειτουργίες | Διατήρηση θερμότητας |
| Αριθμός προγραμμάτων | 7 |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Πλάτος | 41.5 cm |
| Μήκος | 39 cm |
| Εξουσία | 1200 W |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Ενα είδος | Χύτρα ταχύτητος |