
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Цвят | Сребрист |
| Функции | Запазване на топлината, Таймер, Автоматично изключване, Отложен старт, Система за сигурност, Готвене под налягане, Термостат |
| Капацитет | 3 l |
| Брой програми | 11 |
| Употреба | Домашна |
| Материал контейнер | Неръждаема стомана |
| Височина | 32.1 cm |
| Ширина | 31.5 cm |
| Дължина | 31.5 cm |
| Мощност | 700 W |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Уред за готвене под налягане |