
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Culoare | Argint |
| Functii | Conservarea căldurii, Temporizator, Oprirea automată, Start intarziat, Sistem de securitate, Prelucrarea presiunii, Termostat |
| Capacitate | 3 l |
| Numar programe | 11 |
| Utilizare | Intern |
| Material recipient | Oțel inoxidabil |
| Inaltime | 32.1 cm |
| Latime | 31.5 cm |
| Lungime | 31.5 cm |
| Putere | 700 W |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Garanție | 24 luni |
| Tip | Presurizat |