
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Λειτουργίες | Διατήρηση θερμότητας, Χρονοδιακόπτης, Αυτόματη απενεργοποίηση, Καθυστερημένη έναρξη, Σύστημα ασφαλείας, Готвене под налягане, Θερμοστάτης |
| Χωρητικότητα | 3 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 11 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υψος | 32.1 cm |
| Πλάτος | 31.5 cm |
| Μήκος | 31.5 cm |
| Εξουσία | 700 W |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Ενα είδος | Χύτρα ταχύτητος |