
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Материал корпус | Платмаса |
| Цвят | Бял |
| Функции | Запазване на топлината, Автоматично изключване, Отложен старт, Защита против прегряване |
| Капацитет | 2.8 l |
| Брой програми | 6 |
| Употреба | Домашна |
| Тип програми | Пара, Ориз |
| Височина | 21 cm |
| Ширина | 27 cm |
| Дължина | 28 cm |
| Тегло | 2.7 Kg |
| Мощност | 600 W |
| Захранващо напрежение | 220-240 V |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Гаранция | 24 месеца |
| Color | Бял |
| Тип | Уред за бавно готвене |