
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Διατήρηση θερμότητας, Αυτόματη απενεργοποίηση, Καθυστερημένη έναρξη, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χωρητικότητα | 2.8 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 6 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος προγράμματος | Ατμός, Ρύζι |
| Υψος | 21 cm |
| Πλάτος | 27 cm |
| Μήκος | 28 cm |
| Βάρος | 2.7 Kg |
| Εξουσία | 600 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220-240 V |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Εγγύηση | 24 месеца |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ενα είδος | Συσκευή για αργό μαγείρεμα |