
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Material carcasa | Țesătură |
| Culoare | Alb |
| Functii | Conservarea căldurii, Oprirea automată, Start intarziat, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Capacitate | 2.8 l |
| Numar programe | 6 |
| Utilizare | Intern |
| Tip programe | Aburi, Orez |
| Inaltime | 21 cm |
| Latime | 27 cm |
| Lungime | 28 cm |
| Greutate | 2.7 Kg |
| Putere | 600 W |
| Tensiune alimentare | 220-240 V |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Garanție | 24 месеца |
| Culoare | Alb |
| Tip | Dispozitiv de gătit lent |