
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Автоматично изключване, Отложен старт, Температурен контрол, Система за сигурност, Готвене под налягане, Термостат |
| Капацитет | 6.2 l |
| Брой програми | 13 |
| Употреба | Домашна |
| Материал контейнер | Неръждаема стомана |
| Височина | 34 cm |
| Ширина | 39.1 cm |
| Дължина | 39.3 cm |
| Мощност | 1500 W |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Уред за готвене под налягане |