
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Καθυστερημένη έναρξη, Ελεγχος θερμοκρασίας, Σύστημα ασφαλείας, Готвене под налягане, Θερμοστάτης |
| Χωρητικότητα | 6.2 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 13 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υψος | 34 cm |
| Πλάτος | 39.1 cm |
| Μήκος | 39.3 cm |
| Εξουσία | 1500 W |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Ενα είδος | Χύτρα ταχύτητος |