
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Oprirea automată, Start intarziat, Controlul temperaturii, Sistem de securitate, Prelucrarea presiunii, Termostat |
| Capacitate | 6.2 l |
| Numar programe | 13 |
| Utilizare | Intern |
| Material recipient | Oțel inoxidabil |
| Inaltime | 34 cm |
| Latime | 39.1 cm |
| Lungime | 39.3 cm |
| Putere | 1500 W |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Garanție | 24 luni |
| Tip | Presurizat |