Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Функции | Запазване на топлината |
| Капацитет | 1 l |
| Брой програми | 2 |
| Употреба | Домашна |
| Височина | 20.5 cm |
| Ширина | 24 cm |
| Дължина | 24 cm |
| Мощност | 400 W |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Уред за варене на ориз |