Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Διατήρηση θερμότητας |
| Χωρητικότητα | 1 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 2 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Υψος | 20.5 cm |
| Πλάτος | 24 cm |
| Μήκος | 24 cm |
| Εξουσία | 400 W |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Ενα είδος | Συσκευή μαγειρέματος ρυζιού |