Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Functii | Conservarea căldurii |
| Capacitate | 1 l |
| Numar programe | 2 |
| Utilizare | Intern |
| Inaltime | 20.5 cm |
| Latime | 24 cm |
| Lungime | 24 cm |
| Putere | 400 W |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Garanție | 24 luni |
| Tip | Aparat de gătit orez |