- -16,52 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Материал корпус | Алуминий |
| Цвят | Черен |
| Функции | Таймер, Автоматично изключване, Защита против прегряване |
| Капацитет | 6.5 l |
| Брой програми | 8 |
| Употреба | Домашна |
| Тип програми | Варене, Печене, Пара, Ориз |
| Височина | 24 cm |
| Ширина | 48.5 cm |
| Дължина | 29.9 cm |
| Тегло | 3.25 Kg |
| Мощност | 750 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Уред за готвене под налягане |