- -16,52 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Material carcasa | Aluminiu |
| Culoare | Negru |
| Functii | Temporizator, Oprirea automată, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Capacitate | 6.5 l |
| Numar programe | 8 |
| Utilizare | Intern |
| Tip programe | Gătit, Coacere, Aburi, Orez |
| Inaltime | 24 cm |
| Latime | 48.5 cm |
| Lungime | 29.9 cm |
| Greutate | 3.25 Kg |
| Putere | 750 W |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Garanție | 24 luni |
| Tip | Presurizat |