- -16,52 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Υλικό στέγασης | Αλουμίνιο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Αυτόματη απενεργοποίηση, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χωρητικότητα | 6.5 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 8 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος προγράμματος | Βρασμός, Ψήσιμο, Ατμός, Ρύζι |
| Υψος | 24 cm |
| Πλάτος | 48.5 cm |
| Μήκος | 29.9 cm |
| Βάρος | 3.25 Kg |
| Εξουσία | 750 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Ενα είδος | Χύτρα ταχύτητος |