- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Отложен старт, Система за сигурност, Готвене под налягане |
| Капацитет | 3.8 l |
| Брой програми | 7 |
| Материал контейнер | Неръждаема стомана |
| Височина | 25.6 cm |
| Ширина | 35.1 cm |
| Дължина | 31.8 cm |
| Дължина на кабела | 0.885 m |
| Мощност | 800 W |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Уред за готвене под налягане |