- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Start intarziat, Sistem de securitate, Prelucrarea presiunii |
| Capacitate | 3.8 l |
| Numar programe | 7 |
| Material recipient | Oțel inoxidabil |
| Inaltime | 25.6 cm |
| Latime | 35.1 cm |
| Lungime | 31.8 cm |
| Lungime cablu | 0.885 m |
| Putere | 800 W |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Garanție | 24 luni |
| Tip | Presurizat |