- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Καθυστερημένη έναρξη, Σύστημα ασφαλείας, Готвене под налягане |
| Χωρητικότητα | 3.8 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 7 |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υψος | 25.6 cm |
| Πλάτος | 35.1 cm |
| Μήκος | 31.8 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.885 m |
| Εξουσία | 800 W |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Ενα είδος | Χύτρα ταχύτητος |