(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Таймер, Отложен старт, Система за сигурност, Термостат |
| Капацитет | 5 l |
| Брой програми | 17 |
| Височина | 23.4 cm |
| Ширина | 26.9 cm |
| Дължина | 31.2 cm |
| Мощност | 970 W |
| Тип | Уред за бавно готвене |