(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Temporizator, Start intarziat, Sistem de securitate, Termostat |
| Capacitate | 5 l |
| Numar programe | 17 |
| Inaltime | 23.4 cm |
| Latime | 26.9 cm |
| Lungime | 31.2 cm |
| Putere | 970 W |
| Tip | Dispozitiv de gătit lent |