(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Multicooker & Уреди за готвене |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Καθυστερημένη έναρξη, Σύστημα ασφαλείας, Θερμοστάτης |
| Χωρητικότητα | 5 l |
| Αριθμός προγραμμάτων | 17 |
| Υψος | 23.4 cm |
| Πλάτος | 26.9 cm |
| Μήκος | 31.2 cm |
| Εξουσία | 970 W |
| Ενα είδος | Συσκευή για αργό μαγείρεμα |