- -18,92 €
- Изчерпано
![]()
Водонагревател за монтиране на плот (вертикален) Elite EHD-2538
- Корпус от неръждаема стомана
- Два крана за смесване на вода - за топла и студена
- Мощност: 3300W
- Незабавно нагряване на водата
- Чучур, въртящ се на 360 градуса
- Температурен спектър на водата 30-60 градуса
- Без нужда от централно отопление или бойлер
- Дигитален дисплей
- Напълно замества смесителя
- Получавате толкова топла вода, колкото ви е необходима
- Регулиране на температурата
- Без загуби на енергия или вода
- Стилен дизайн подходящ за всяка кухня, гараж или вила
- Лесен и бърз монтаж
- Двоен смесител
- IPX4 водоустойчив
- Захранващо напрежение: 220-240 V~, 50-60 Hz
- Цвят: Бял/Инокс
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
Водонагревател за монтиране на плот (вертикален) Elite EHD-2538
- Корпус от неръждаема стомана
- Два крана за смесване на вода - за топла и студена
- Мощност: 3300W
- Незабавно нагряване на водата
- Чучур, въртящ се на 360 градуса
- Температурен спектър на водата 30-60 градуса
- Без нужда от централно отопление или бойлер
- Дигитален дисплей
- Напълно замества смесителя
- Получавате толкова топла вода, колкото ви е необходима
- Регулиране на температурата
- Без загуби на енергия или вода
- Стилен дизайн подходящ за всяка кухня, гараж или вила
- Лесен и бърз монтаж
- Двоен смесител
- IPX4 водоустойчив
- Захранващо напрежение: 220-240 V~, 50-60 Hz
- Цвят: Бял/Инокс
Техническо описание
Нагреватели за вода - Бойлери |
|
| Тип команда | Двойна |
| Покритие | Хром |
| Цвят | Бял, Сребрист |
| Стил | Електронен |
| Материал | Инокс |
| Тип чучур | Въртящ се |
| Тип смесител | Кухненска мивка |
| Максимална мощност | 3300 W |
| Захранване | Електричество |
| Предназначен за | Кухня |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Захранване | Електричество |
| Защитен клас | IPX4 |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Максимална температура | 60 C |
| Максимална мощност | 3300 W |
| Обем загрята вода (l/min) | 1 |