- -18,92 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Нагреватели за вода - Бойлери |
|
| Tipul comenzii | Dubla |
| Acoperire | Crom |
| Culoare | Alb, Argint |
| Stil | Electronic |
| Material | Inox |
| Tipul de canal | Cotitură |
| Tip mixer | O chiuvetă de bucătărie |
| Putere maxima | 3300 W |
| Alimentare electrică | Electricitate |
| Destinate pentru | Bucătărie |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Alimentare electrică | Electricitate |
| Clasa de protecție | IPX4 |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Temperatura maximă | 60 C |
| Putere maxima | 3300 W |
| Volumul de apă încălzită (l / min) | 1 |