- -18,92 €
- Χωρίς απόθεμα
![]()
Ταχυθερμαντήρας για πάγκο (τοποθέτηση κατακόρυφη) Elite EHD-2538
- Σώμα από ανοξείδωτο ατσάλι
- Με 2 λαβές για ζεστό και κρύο νερό
- Ισχύς: 3300W
- Ζεστό νερό σε δευτερόλεπτα
- Σωλήνας εξόδου νερού που περιστρέφεται 360ο
- Εύρος θερμοκρασίας νερού: 30-60 ° C
- Δεν χρειάζεστε κεντρική θέρμανση ή θερμοσίφωνα
- Ψηφιακή οθόνη
- Έχετε όσο ζεστό νερό χρειάζεστε
- Ρύθμισή θερμοκρασίας νερού
- Χωρίς απώλειες νερού ή ενέργειας
- Κομψός σχεδιασμός κατάλληλος για κάθε κουζίνα, γκαράζ ή το εξοχικό
- Εύκολη και γρήγορη συναρμολόγηση και τοποθέτηση
- Με 2 λαβές
- Αντοχή στο νερό με πιστοποίηση IPX4
- Τροφοδοσία: 220-240 V~, 50-60 Hz
- Χρώμα: Λευκό/Inox
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
Ταχυθερμαντήρας για πάγκο (τοποθέτηση κατακόρυφη) Elite EHD-2538
- Σώμα από ανοξείδωτο ατσάλι
- Με 2 λαβές για ζεστό και κρύο νερό
- Ισχύς: 3300W
- Ζεστό νερό σε δευτερόλεπτα
- Σωλήνας εξόδου νερού που περιστρέφεται 360ο
- Εύρος θερμοκρασίας νερού: 30-60 ° C
- Δεν χρειάζεστε κεντρική θέρμανση ή θερμοσίφωνα
- Ψηφιακή οθόνη
- Έχετε όσο ζεστό νερό χρειάζεστε
- Ρύθμισή θερμοκρασίας νερού
- Χωρίς απώλειες νερού ή ενέργειας
- Κομψός σχεδιασμός κατάλληλος για κάθε κουζίνα, γκαράζ ή το εξοχικό
- Εύκολη και γρήγορη συναρμολόγηση και τοποθέτηση
- Με 2 λαβές
- Αντοχή στο νερό με πιστοποίηση IPX4
- Τροφοδοσία: 220-240 V~, 50-60 Hz
- Χρώμα: Λευκό/Inox
Χαρακτηριστικά
Нагреватели за вода - Бойлери |
|
| Τύπος εντολής | Διπλή |
| Κάλυψη | Χρώμιο |
| Χρώμα | Λευκό, Ασημένιο |
| Στυλ | Ηλεκτρονικός |
| Υλικό | Inox |
| Τύπος σωλήνων | Περιστρεφόμενος |
| Τύπος μίξερ | Νεροχύτης κουζίνας |
| Μέγιστη ισχύς | 3300 W |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Ηλεκτρική ενέργεια |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Ηλεκτρική ενέργεια |
| Κατηγορία προστασίας | IPX4 |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 60 C |
| Μέγιστη ισχύς | 3300 W |
| Όγκος θερμαινόμενου νερού (l / min) | 1 |