- -7,67 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Нагреватели за вода - Бойлери |
|
| Тип команда | Единична |
| Максимална мощност | 3 kW |
| Захранване | Електричество |
| Височина | 18 cm |
| Тип монтиране | На плот |
| Цвят | Бял |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Захранване | Електричество |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Минимално налягане | 0.04 MPa |
| Обем загрята вода (l/min) | 2 |
| Височина | 18 cm |
| Ширина | 24 cm |
| Дълбочина | 9 cm |
| Дължина на кабела | 1 m |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип захранване | 220 - 240 V |