- -7,67 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Putere: 3 kW
- Montare: pe blat
- Control: Mecanic
- Debit: 1,5 - 2 l/min
- Presiune de funcționare: 0,04 - 0,6 MPa
- Reglarea temperaturii
- Grad de rezistență la apă: IPX4
- Material: Plastic și metal
- Lungimea cablului: 1 m
- Consum eficient de energie
- Consum economic de apă
- Reduce facturile de energie electrică
- Tensiune de alimentare: 220-240 V / 50 Hz
- Dimensiuni (HxLxP): 18 x 24 x 9 cm
- Culoare: alb
Fisa tehnica
Нагреватели за вода - Бойлери |
|
| Tipul comenzii | Singur |
| Putere maxima | 3 kW |
| Alimentare electrică | Electricitate |
| Înălţime | 18 cm |
| Tipul de montare | Deasupra |
| Culoare | Alb |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Alimentare electrică | Electricitate |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Presiune minima | 0.04 MPa |
| Volumul de apă încălzită (l / min) | 2 |
| Înălţime | 18 cm |
| Lăţime | 24 cm |
| Adâncime | 9 cm |
| Lungimea cablului | 1 m |
| Garanție | 24 luni |
| Tipul sursei de alimentare | 220 - 240 V |