- -7,67 €
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς: 3 kW
- Τύπος.
- Έλεγχος: Μηχανικός
- Παροχή: 1,5 - 2 l/min
- Πίεση λειτουργίας: 0,04 - 0,6 MPa
- Ρύθμιση θερμοκρασίας
- Βαθμός αντίστασης στο νερό: IPX4
- Υλικό: Πλαστικό και μέταλλο
- Μήκος καλωδίου: 1 m
- Ενεργειακά αποδοτικό
- Οικονομική κατανάλωση νερού
- Μειώνει τους λογαριασμούς ηλεκτρικού ρεύματος
- Τάση τροφοδοσίας: 220-240 V / 50 Hz
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 18 x 24 x 9 cm
- Χρώμα: Λευκό
Χαρακτηριστικά
Нагреватели за вода - Бойлери |
|
| Τύπος εντολής | Μονή |
| Μέγιστη ισχύς | 3 kW |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Ηλεκτρική ενέργεια |
| Υψος | 18 cm |
| Τύπος στήριξης | Στον πάγκο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Ηλεκτρική ενέργεια |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ελάχιστη πίεση | 0.04 MPa |
| Όγκος θερμαινόμενου νερού (l / min) | 2 |
| Υψος | 18 cm |
| Πλάτος | 24 cm |
| Βάθος | 9 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Τύπος τροφοδοσίας | 220 - 240 V |