- -20,45 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Обезвлажнители |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Височина | 45 cm |
| Ширина | 30 cm |
| Дължина | 20.5 cm |
| Функции | Индикатор за пълен резервоар, Карбонов филтър |
| Тегло | 11.5 g |
| Предназначен за | Изсушаване |
| Капацитет на воден резервоар | 2.5 l |
| Препоръчителна площ на помещение | 30 м², 25 м² |
| Wi-Fi | Не |
| Мощност | 290 W |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Ниво на шум | 37 dB |
| Капацитет на изсушаване | 10 l |
| Употреба | Домашна |
| Гаранция | 24 месеца |