- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Обезвлажнители |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 45 cm |
| Πλάτος | 30 cm |
| Μήκος | 20.5 cm |
| Λειτουργίες | Индикатор за пълен резервоар, Карбонов филтър |
| Βάρος | 11.5 g |
| Προορίζεται για | Αποξήρανση |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 2.5 l |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 30 m², 25 m² |
| Wi-Fi | Οχι |
| Εξουσία | 290 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Επίπεδο θορύβου | 37 dB |
| Ικανότητα στεγνώματος | 10 l |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |