- -20,45 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Обезвлажнители |
|
| Material carcasă | Plastic |
| Culoare | alb |
| Înălţime | 45 cm |
| Lăţime | 30 cm |
| Lungime | 20.5 cm |
| Funcții | Indicator complet al rezervorului, Filtrul de carbon |
| Greutate | 11.5 g |
| Destinate pentru | Uscare |
| Capacitatea rezervorului de apă | 2.5 l |
| Zona recomandată a camerei | 30 m², 25 m² |
| Wifi | Nu |
| Putere | 290 W |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Nivel de zgomot | 37 dB |
| Capacitate de uscare | 10 l |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 24 luni |