- -24,90 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

SW-22FW е мощен влагоуловител, подходящ както за гаражи и мазета, така и за професионална употреба! Той предлага оптимален капацитет на изсушаване от +2°C до +35°C и разполага с нова, интелигентна система за размразяване, наречена „i-EcoDefrost“
Техническо описание
Обезвлажнители |
|
| Материал корпус | Пластмаса, Стомана |
| Цвят | Бял |
| Височина | 52.7 cm |
| Ширина | 34.5 cm |
| Дължина | 49.5 cm |
| Функции | Таймер, Дръжка за пренасяне, Колела за преместване, Регулиране нивото на влажност |
| Тегло | 18.5 Kg |
| Предназначен за | Изсушаване |
| Капацитет на воден резервоар | 11.4 l |
| Степен скорости | 2 |
| Препоръчителна площ на помещение | 100 м² |
| Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 290 |
| Ниво на шум | 54 dB |
| Електричесна консумация | 145 W |
| Капацитет на изсушаване | 13.5 l |
| Работен температурен диапазон | 2 - 35 °C |
| Употреба | Домашна |
| Гаранция | 24 месеца |