- -24,90 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Ο SW-22FW είναι ένας ισχυρός αφυγραντήρας κατάλληλος για γκαράζ και υπόγεια καθώς και για επαγγελματική χρήση! Προσφέρει βέλτιστη ικανότητα αφύγρανσης από +2°C έως +35°C και διαθέτει ένα νέο, έξυπνο σύστημα απόψυξης που ονομάζεται "i-EcoDefrost"
Χαρακτηριστικά
Обезвлажнители |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 52.7 cm |
| Πλάτος | 34.5 cm |
| Μήκος | 49.5 cm |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Λαβή μεταφοράς, Τροχοί για μετακίνηση, Регулиране нивото на влажност |
| Βάρος | 18.5 Kg |
| Προορίζεται για | Αποξήρανση |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 11.4 l |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 100 м² |
| Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 290 |
| Επίπεδο θορύβου | 54 dB |
| Ηλεκτρική κατανάλωση | 145 W |
| Ικανότητα στεγνώματος | 13.5 l |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 2 - 35 °C |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |