- -24,90 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Îndepărtează până la 13,5 l/zi
- SW-22FW este un dezumidificator de înaltă calitate proiectat și construit special pentru a funcționa în subsoluri, garaje și medii industriale dure. Unitatea are o gamă largă de temperaturi de funcționare de la 2°C-35°C
Debit de aer de 342 m³/h
- Dezumidificatorul oferă un flux de aer impresionant care introduce cantități mari de aer umed și elimină umiditatea prin procesul natural de condensare. SW-22FW este ideal pentru încăperi de până la 100 m²
Rezervor mare
- Apa de condensare este colectată într-un rezervor intern cu o capacitate de 11,4 litri
Hidrostat integrat
- Datorită hidrostatului integrat, dezumidificatorul reglează automat cantitatea de umiditate din aer pentru a vă menține nivelul de umiditate dorit
Conectare rapidă a furtunului
- Puteți conecta un furtun cu conectare rapidă la dezumidificator pentru a direcționa apa colectată direct în scurgere. Acest lucru este ideal pentru utilizarea prelungită, fără a fi necesară golirea rezervorului
Tehnologia i-EcoDefrost
- Monitorizează temperatura și umiditatea camerei, reglând funcționarea compresorului pentru o eliminare mai rapidă și mai eficientă a umidității nedorite, chiar și la temperaturi și niveluri de umiditate mai scăzute
Componente de înaltă calitate
- SW-22FW dispune de o pompă de căldură pentru a încălzi încăperea și de un filtru anti-mucegai eficient pentru a ajuta la purificarea aerului
Agent frigorific R290
- Agent frigorific modern, ecologic, fără HFC, care îndeplinește cerințele viitoare ale UE privind gazele curate
Carcasă din oțel
- Fabricat în Suedia, SW-22FW are un șasiu din oțel și componente expuse adaptate pentru uz industrial, asigurând durabilitatea și robustețea dezumidificatorului
Rotițe integrate
- Asigură deplasarea rapidă și ușoară a dezumidificatorului
CARACTERISTICI
- Suprafața recomandată a încăperii: 100 m²
- Capacitatea rezervorului de apă: 11,4 l
- Nivel de viteză: 2
- Utilizare: Casnică, Comercială
- Conceput pentru uscare
- Funcții:
Roți pentru transport ușor
Hidrostat încorporat
2 x niveluri de ventilație
Mâner de transport
Filtru
Evacuarea apei
- Capacitate de uscare: 13,5 l
- Debit de aer: 342 m³/n
- Tensiune de alimentare: 230 V
- Nivel de zgomot: 54 dB
- Intervalul de temperatură de funcționare: 2 - 35 °C
- Tip agent frigorific: R-290
- Consum electric: 145 W
- Material carcasă: Metal
- Dimensiuni (HxLxP): 52.7x34.5x49.5 cm
- Greutate: 18.5 Kg
- Culoare: Alb
- Garanție: 24 luni
Fisa tehnica
Обезвлажнители |
|
| Material carcasă | Plastic, Oţel |
| Culoare | alb |
| Înălţime | 52.7 cm |
| Lăţime | 34.5 cm |
| Lungime | 49.5 cm |
| Funcții | Temporizator, Mâner, Roțile pentru a se muta, Ajustarea nivelului de umiditate |
| Greutate | 18.5 Kg |
| Destinate pentru | Uscare |
| Capacitatea rezervorului de apă | 11.4 l |
| Gradul de viteză | 2 |
| Zona recomandată a camerei | 100 м² |
| Wifi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 290 |
| Nivel de zgomot | 54 dB |
| Consumul electric | 145 W |
| Capacitate de uscare | 13.5 l |
| Interval de temperatură de funcționare | 2 - 35 °C |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 24 luni |