- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Обезвлажнители |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Височина | 51.1 cm |
| Ширина | 34 cm |
| Дължина | 23.2 cm |
| Функции | HEPA филтър, Йонизатор, 24-часов таймер |
| Тегло | 7.5 Kg |
| Предназначен за | Изсушаване, Йонизация |
| Капацитет на воден резервоар | 5 l |
| Препоръчителна площ на помещение | 40 м² |
| Wi-Fi | Не |
| Мощност | 730 W |
| Ниво на шум | 50 dB |
| Капацитет на изсушаване | 8.5 l |
| Работен температурен диапазон | 5°C - 32°C |
| Употреба | Домашна |
| Гаранция | 24 месеца |