- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Обезвлажнители |
|
| Material carcasă | Plastic |
| Culoare | alb |
| Înălţime | 51.1 cm |
| Lăţime | 34 cm |
| Lungime | 23.2 cm |
| Funcții | Filtru HEPA, Ionizator, 24-часов таймер |
| Greutate | 7.5 Kg |
| Destinate pentru | Uscare, Ionizare |
| Capacitatea rezervorului de apă | 5 l |
| Zona recomandată a camerei | 40 m² |
| Wifi | Nu |
| Putere | 730 W |
| Nivel de zgomot | 50 dB |
| Capacitate de uscare | 8.5 l |
| Interval de temperatură de funcționare | 5°C - 32°C |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 24 luni |