- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Обезвлажнители |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 51.1 cm |
| Πλάτος | 34 cm |
| Μήκος | 23.2 cm |
| Λειτουργίες | Φίλτρο HEPA, Йонизатор, 24-часов таймер |
| Βάρος | 7.5 Kg |
| Προορίζεται για | Αποξήρανση, Ιονισμός |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 5 l |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 40 m² |
| Wi-Fi | Οχι |
| Εξουσία | 730 W |
| Επίπεδο θορύβου | 50 dB |
| Ικανότητα στεγνώματος | 8.5 l |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 5°C - 32°C |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |