- -40,90 €
- Изчерпано

Обезвлажнител на въздух Finlux
- Мощност: 390 W
- Антибактериален резервоар за вода: 3 литра
- Въздухопоток 150 м3/ч
- Препоръчителна работна площ: 35 кв/м
- Карбонов филтър и прахов филтър
- 5 настройки на влажността
- 2 скорости на обдухване
- Турбо функция
- Дневен капацитет: 20 литра
- LCD дисплей
- Защита от прегряване
- Колелза за лесно преместване
- Таймер
- Ниво на шум: 41 dB
- Размери (ДхШхВ): 236х310х553 мм
- Захранващо напрежение: 230 V
- Тегло: 16 кг
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Обезвлажнител на въздух Finlux
- Мощност: 390 W
- Антибактериален резервоар за вода: 3 литра
- Въздухопоток 150 м3/ч
- Препоръчителна работна площ: 35 кв/м
- Карбонов филтър и прахов филтър
- 5 настройки на влажността
- 2 скорости на обдухване
- Турбо функция
- Дневен капацитет: 20 литра
- LCD дисплей
- Защита от прегряване
- Колелза за лесно преместване
- Таймер
- Ниво на шум: 41 dB
- Размери (ДхШхВ): 236х310х553 мм
- Захранващо напрежение: 230 V
- Тегло: 16 кг
Техническо описание
Обезвлажнители |
|
| Материал корпус | ABS |
| Цвят | Бял |
| Височина | 55 cm |
| Ширина | 31.5 cm |
| Дължина | 23 cm |
| Функции | Таймер |
| Тегло | 16 Kg |
| Предназначен за | Изсушаване |
| Капацитет на воден резервоар | 3 l |
| Степен скорости | 2 |
| Препоръчителна площ на помещение | 35 м² |
| Wi-Fi | Не |
| Захранващо напрежение | 220 V |
| Ниво на шум | 41 dB |
| Капацитет на изсушаване | 20 l |
| Работен температурен диапазон | 5°C - 32°C |
| Употреба | Домашна |