- -40,90 €

Αφυγραντήρας Finlux FDH-20E
- Ισχύς: 390 W
- 3L αντιβακτηριδιακό δοχείο
- Ροή αέρα 150 m3/h
- Είναι κατάλληλος για ενιαίους χώρους έως και 35 τ.μ
- Φίλτρο άνθρακα και φίλτρο σκόνης
- Ρυθμίσεις υγρασίας: 5
- Ταχύτητες ανεμιστήρα: 2
- Λειτουργία Turbo
- Αφύγρανση 20 L ανά μέρα
- Οθόνη LCD
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Τροχοί για εύκολη μετακίνηση
- Χρονόμετρο
- Επίπεδο θορύβου: 41 dB
- Διαστάσεις (ΜxΠxΥ): 236x310x553 mm
- Τάση τροφοδοσίας: 230 V
- Βάρος: 16 kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Αφυγραντήρας Finlux FDH-20E
- Ισχύς: 390 W
- 3L αντιβακτηριδιακό δοχείο
- Ροή αέρα 150 m3/h
- Είναι κατάλληλος για ενιαίους χώρους έως και 35 τ.μ
- Φίλτρο άνθρακα και φίλτρο σκόνης
- Ρυθμίσεις υγρασίας: 5
- Ταχύτητες ανεμιστήρα: 2
- Λειτουργία Turbo
- Αφύγρανση 20 L ανά μέρα
- Οθόνη LCD
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Τροχοί για εύκολη μετακίνηση
- Χρονόμετρο
- Επίπεδο θορύβου: 41 dB
- Διαστάσεις (ΜxΠxΥ): 236x310x553 mm
- Τάση τροφοδοσίας: 230 V
- Βάρος: 16 kg
Χαρακτηριστικά
Обезвлажнители |
|
| Υλικό στέγασης | ABS |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 55 cm |
| Πλάτος | 31.5 cm |
| Μήκος | 23 cm |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης |
| Βάρος | 16 Kg |
| Προορίζεται για | Αποξήρανση |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 3 l |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 35 m² |
| Wi-Fi | Οχι |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V |
| Επίπεδο θορύβου | 41 dB |
| Ικανότητα στεγνώματος | 20 l |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 5°C - 32°C |
| Χρήση | Σπιτικό |