- -40,90 €

Dezumidificator Finlux
- Putere: 390 W
- Rezervor de apa antibacterian: 3 litri
- Debit aer 150 mc/h
- Suprafata de lucru recomandata: 35 mp/m
- Filtru de carbon si filtru de praf
- 5 setari de umiditate
- 2 viteze de suflare
- Funcție Turbo
- Capacitate zilnică: 20 litri
- Ecran LCD
- Protectie la supraincalzire
- Roti pentru deplasare usoara
- Temporizator
- Nivel de zgomot: 41 dB
- Dimensiuni (Lxlxh): 236x310x553 mm
- Tensiune de alimentare: 230 V
- Greutate: 16 kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Dezumidificator Finlux
- Putere: 390 W
- Rezervor de apa antibacterian: 3 litri
- Debit aer 150 mc/h
- Suprafata de lucru recomandata: 35 mp/m
- Filtru de carbon si filtru de praf
- 5 setari de umiditate
- 2 viteze de suflare
- Funcție Turbo
- Capacitate zilnică: 20 litri
- Ecran LCD
- Protectie la supraincalzire
- Roti pentru deplasare usoara
- Temporizator
- Nivel de zgomot: 41 dB
- Dimensiuni (Lxlxh): 236x310x553 mm
- Tensiune de alimentare: 230 V
- Greutate: 16 kg
Fisa tehnica
Обезвлажнители |
|
| Material carcasă | ABS |
| Culoare | alb |
| Înălţime | 55 cm |
| Lăţime | 31.5 cm |
| Lungime | 23 cm |
| Funcții | Temporizator |
| Greutate | 16 Kg |
| Destinate pentru | Uscare |
| Capacitatea rezervorului de apă | 3 l |
| Gradul de viteză | 2 |
| Zona recomandată a camerei | 35 m² |
| Wifi | Nu |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Nivel de zgomot | 41 dB |
| Capacitate de uscare | 20 l |
| Interval de temperatură de funcționare | 5°C - 32°C |
| Utilizare | Intern |