- -35,79 €
- Изчерпано

Обезвлажнител Finlux
- Мощност: 415 W
- Антибактериален резервоар за вода: 5 литра
- Въздухопоток 150 м3/ч
- Препоръчителна работна площ: 30 кв/м
- Карбонов филтър и прахов филтър
- 5 настройки на влажността
- Авторестарт
- 2 скорости на обдухване
- Функция сушене (Турбо)
- 3 светлинни индикации
Синя светлина - влажност на помещението> 70%
Зелена светлина - влажност на помещението 50 ~ 70%
Червена светлина - влажност на помещението < 50%
Червена светлинна светкавица - пълна вода аларма
- Дневен капацитет: 20 литра
- LCD дисплей
- Защита от прегряване
- Таймер 24 ч
- Удобна дръжка за пренасяне
- Ниво на шум: 45 dB
- Размери (ДхШхВ): 58х38.5х26.5 см
- Захранващо напрежение: 220 V
- Тегло: 12.3 кг
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Обезвлажнител Finlux
- Мощност: 415 W
- Антибактериален резервоар за вода: 5 литра
- Въздухопоток 150 м3/ч
- Препоръчителна работна площ: 30 кв/м
- Карбонов филтър и прахов филтър
- 5 настройки на влажността
- Авторестарт
- 2 скорости на обдухване
- Функция сушене (Турбо)
- 3 светлинни индикации
Синя светлина - влажност на помещението> 70%
Зелена светлина - влажност на помещението 50 ~ 70%
Червена светлина - влажност на помещението < 50%
Червена светлинна светкавица - пълна вода аларма
- Дневен капацитет: 20 литра
- LCD дисплей
- Защита от прегряване
- Таймер 24 ч
- Удобна дръжка за пренасяне
- Ниво на шум: 45 dB
- Размери (ДхШхВ): 58х38.5х26.5 см
- Захранващо напрежение: 220 V
- Тегло: 12.3 кг
Техническо описание
Обезвлажнители |
|
| Материал корпус | ABS |
| Цвят | Бял |
| Височина | 26.5 cm |
| Ширина | 38.5 cm |
| Функции | Autorestart |
| Тегло | 12 Kg |
| Предназначен за | Изсушаване |
| Капацитет на воден резервоар | 5 l |
| Степен скорости | 3 |
| Препоръчителна площ на помещение | 30 м² |
| Wi-Fi | Не |
| Захранващо напрежение | 220 V |
| Ниво на шум | 45 dB |
| Капацитет на изсушаване | 20 l |
| Употреба | Домашна |