- -35,79 €
- Χωρίς απόθεμα

Αφυγραντήρας Finlux
- Ισχύς: 415 W
- Αντιβακτηριδιακό δοχείο νερού: 5 λίτρα
- Ροή αέρα 150 m3/h
- Προτεινόμενη επιφάνεια εργασίας: 30 τ.μ
- Φίλτρο άνθρακα και φίλτρο σκόνης
- 5 ρυθμίσεις υγρασίας
- Αυτόματη επανεκκίνηση
- 2 ταχύτητες
- Λειτουργία στεγνώματος (Turbo)
- 3 φωτεινές ενδείξεις
Μπλε φως - υγρασία δωματίου>70%
Πράσινο φως - υγρασία δωματίου 50 ~ 70%
Κόκκινο φως - υγρασία δωματίου < 50%
Κόκκινο φλας - συναγερμός πλήρους νερού
- Ημερήσια χωρητικότητα: 20 λίτρα
- Οθόνη LCD
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Χρονοδιακόπτης: 24 ώρες
- Βολική λαβή μεταφοράς
- Επίπεδο θορύβου: 45 dB
- Διαστάσεις (ΜxΠxΥ): 58x38,5x26,5 cm
- Τάση τροφοδοσίας: 220 V
- Βάρος: 12,3 kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Αφυγραντήρας Finlux
- Ισχύς: 415 W
- Αντιβακτηριδιακό δοχείο νερού: 5 λίτρα
- Ροή αέρα 150 m3/h
- Προτεινόμενη επιφάνεια εργασίας: 30 τ.μ
- Φίλτρο άνθρακα και φίλτρο σκόνης
- 5 ρυθμίσεις υγρασίας
- Αυτόματη επανεκκίνηση
- 2 ταχύτητες
- Λειτουργία στεγνώματος (Turbo)
- 3 φωτεινές ενδείξεις
Μπλε φως - υγρασία δωματίου>70%
Πράσινο φως - υγρασία δωματίου 50 ~ 70%
Κόκκινο φως - υγρασία δωματίου < 50%
Κόκκινο φλας - συναγερμός πλήρους νερού
- Ημερήσια χωρητικότητα: 20 λίτρα
- Οθόνη LCD
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Χρονοδιακόπτης: 24 ώρες
- Βολική λαβή μεταφοράς
- Επίπεδο θορύβου: 45 dB
- Διαστάσεις (ΜxΠxΥ): 58x38,5x26,5 cm
- Τάση τροφοδοσίας: 220 V
- Βάρος: 12,3 kg
Χαρακτηριστικά
Обезвлажнители |
|
| Υλικό στέγασης | ABS |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 26.5 cm |
| Πλάτος | 38.5 cm |
| Λειτουργίες | Autorestart |
| Βάρος | 12 Kg |
| Προορίζεται για | Αποξήρανση |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 5 l |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 30 m² |
| Wi-Fi | Οχι |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V |
| Επίπεδο θορύβου | 45 dB |
| Ικανότητα στεγνώματος | 20 l |
| Χρήση | Σπιτικό |