- -35,79 €
- Stoc epuizat

Dezumidificator Finlux
- Putere: 415 W
- Rezervor de apă antibacterian: 5 litri
- Debit aer 150 mc/h
- Suprafata de lucru recomandata: 30 mp/m
- Filtru de carbon si filtru de praf
- 5 setari de umiditate
- Pornire automată
- 2 viteze de suflare
- Funcție de uscare (Turbo)
- 3 indicatii luminoase
Lumină albastră - umiditatea camerei > 70%
Lumină verde - umiditatea camerei 50 ~ 70%
Lumină roșie - umiditatea camerei < 50%
Lumină roșie intermitentă - alarmă de apă plină
- Capacitate zilnică: 20 litri
- Ecran LCD
- Protectie la supraincalzire
- Temporizator 24 ore
- Mâner de transport convenabil
- Nivel de zgomot: 45 dB
- Dimensiuni (Lxlxh): 58x38,5x26,5 cm
- Tensiune de alimentare: 220 V
- Greutate: 12,3 kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Dezumidificator Finlux
- Putere: 415 W
- Rezervor de apă antibacterian: 5 litri
- Debit aer 150 mc/h
- Suprafata de lucru recomandata: 30 mp/m
- Filtru de carbon si filtru de praf
- 5 setari de umiditate
- Pornire automată
- 2 viteze de suflare
- Funcție de uscare (Turbo)
- 3 indicatii luminoase
Lumină albastră - umiditatea camerei > 70%
Lumină verde - umiditatea camerei 50 ~ 70%
Lumină roșie - umiditatea camerei < 50%
Lumină roșie intermitentă - alarmă de apă plină
- Capacitate zilnică: 20 litri
- Ecran LCD
- Protectie la supraincalzire
- Temporizator 24 ore
- Mâner de transport convenabil
- Nivel de zgomot: 45 dB
- Dimensiuni (Lxlxh): 58x38,5x26,5 cm
- Tensiune de alimentare: 220 V
- Greutate: 12,3 kg
Fisa tehnica
Обезвлажнители |
|
| Material carcasă | ABS |
| Culoare | alb |
| Înălţime | 26.5 cm |
| Lăţime | 38.5 cm |
| Funcții | Autorestart |
| Greutate | 12 Kg |
| Destinate pentru | Uscare |
| Capacitatea rezervorului de apă | 5 l |
| Gradul de viteză | 3 |
| Zona recomandată a camerei | 30 m² |
| Wifi | Nu |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Nivel de zgomot | 45 dB |
| Capacitate de uscare | 20 l |
| Utilizare | Intern |