- -76,69 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Обезвлажнители |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Височина | 45 cm |
| Ширина | 27.5 cm |
| Дължина | 19.5 cm |
| Функции | Електронна система за размразяване, Заключване за деца, автоматично изключване при напълване, Функция за памет, Таймер 24 ч |
| Дължина на кабела | 1 м |
| Предназначен за | Изсушаване, Йонизация |
| Капацитет на воден резервоар | 1.8 l |
| Препоръчителна площ на помещение | 45 м² |
| Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 290 |
| Ниво на шум | 45 dB |
| Поток на въздух | 150 м³/с |
| Капацитет на изсушаване | 12 l |
| Работен температурен диапазон | 5℃ - 35℃ |
| Употреба | Домашна |
| Гаранция | 24 месеца |