- -76,69 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Обезвлажнители |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 45 cm |
| Πλάτος | 27.5 cm |
| Μήκος | 19.5 cm |
| Λειτουργίες | Електронна система за размразяване, Κλείδωμα για παιδιά, автоматично изключване при напълване, Функция за памет, 24ωρο χρονόμετρο |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Προορίζεται για | Αποξήρανση, Ιονισμός |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1.8 l |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 45 м² |
| Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 290 |
| Επίπεδο θορύβου | 45 dB |
| Ροή αέρα | 150 м³/с |
| Ικανότητα στεγνώματος | 12 l |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 5℃ - 35℃ |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Εγγύηση | 24 μήνες |