- -76,69 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Обезвлажнители |
|
| Material carcasă | Plastic |
| Culoare | alb |
| Înălţime | 45 cm |
| Lăţime | 27.5 cm |
| Lungime | 19.5 cm |
| Funcții | Sistem electronic de dezghețare, Blocarea copiilor, Oprirea automată la umplere, Funcția de memorie, Таймер 24 ч |
| Lungimea cablului | 1 m |
| Destinate pentru | Uscare, Ionizare |
| Capacitatea rezervorului de apă | 1.8 l |
| Zona recomandată a camerei | 45 м² |
| Wifi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 290 |
| Nivel de zgomot | 45 dB |
| Flux de aer | 150 м³/с |
| Capacitate de uscare | 12 l |
| Interval de temperatură de funcționare | 5℃ - 35℃ |
| Utilizare | Intern |
| Garanție | 24 luni |